-
Дощувачі
+-
- Висувні дощувачі
- Форсунки
- Фітинги для авто поливу
Фільтр
Ціна:
Тип
Виробник:
Знайдено:7Показати
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 3/4, 3/4 |
| Довжина | 30 см |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7507 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
135.52 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 75.28 грн |
| від 80000 грн | 71.02 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2 |
| Довжина | 30 см |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7504 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
131.12 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 72.82 грн |
| від 80000 грн | 68.68 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 1/2 |
| Довжина | 4,5 см |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,0002м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SS-045 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
30.54 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 16.94 грн |
| від 80000 грн | 15.97 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 24 см |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7506 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
116.73 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 64.86 грн |
| від 80000 грн | 61.20 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 14 см |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,0002м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7715 |
| У ящику | 250 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
20.37 грн
РРЦ 20.37 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 11.31 грн |
| від 80000 грн | 10.65 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2 |
| Довжина | 14 см |
| Вага | 0,018 кг |
| Об `єм | 0,0001м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7714 |
| У ящику | 450 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
19.45 грн
РРЦ 19.45 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 10.78 грн |
| від 80000 грн | 10.16 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 3/4 |
| Довжина | 14 см |
| Вага | 0,028 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7716 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
22.92 грн
РРЦ 22.92 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 12.72 грн |
| від 80000 грн | 12.01 грн |
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 3/4, 3/4 |
| Довжина | 30 см |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2 |
| Довжина | 30 см |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 1/2 |
| Довжина | 4,5 см |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,0002м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 24 см |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 14 см |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,0002м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2 |
| Довжина | 14 см |
| Вага | 0,018 кг |
| Об `єм | 0,0001м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 3/4 |
| Довжина | 14 см |
| Вага | 0,028 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Фітинги для авто поливу
Придбати Фітинги для авто поливу зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
