Ціна:
Тип установки
Напруга живлення
Кількість ліній підключення
Кількість програм поливу
Виробник:
Характеристики
| Тип | контролер поливу |
| Тип установки | зовнішній |
| Напруга живлення | 9 V (батарея 6LR61) |
| Кількість ліній підключення | 11 |
| Кількість програм поливу | 36 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 12 годин 59 хвилин |
| Захист від короткого замикання | є |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Напруга клапанів, що підключаються. | AC 24V, 0,8 A |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,001833 м³ |
| Об'ємна вага | 0,037 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 78055 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 309.99 грн |
| від 80000 грн | 3 122.64 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для контроллерів и таймерів поливу |
| Тип установки | зовнішній |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Вага | 0,23 кг |
| Об `єм | 0,003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,76 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7806 |
| У ящику | 12 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 487.43 грн |
| від 80000 грн | 459.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Тип установки | внутрішній |
| Напруга живлення | 3 V (2 батарейки АА) |
| Кількість ліній підключення | 8 |
| Кількість програм поливу | 8 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 240 хвилин |
| Захист від короткого замикання | є |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Індикація заряду батареї | є |
| Напруга клапанів, що підключаються. | AC 24V, 0,8 A |
| Час затримки старту | 24 / 48 / 72 години |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,0018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,458 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7803 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 584.84 грн |
| від 80000 грн | 1 495.12 грн |
- У кошик
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Напруга живлення | 9 V (батарея 6LR61) |
| Кількість ліній підключення | 11 |
| Кількість програм поливу | 36 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 12 годин 59 хвилин |
| Захист від короткого замикання | є |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Напруга клапанів, що підключаються. | AC 24V, 0,8 A |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,001833 м³ |
| Об'ємна вага | 0,037 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7805 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 2 748.46 грн |
| від 80000 грн | 2 592.88 грн |
Характеристики
| Тип | контролер поливу |
| Тип установки | зовнішній |
| Напруга живлення | 9 V (батарея 6LR61) |
| Кількість ліній підключення | 11 |
| Кількість програм поливу | 36 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 12 годин 59 хвилин |
| Захист від короткого замикання | є |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Напруга клапанів, що підключаються. | AC 24V, 0,8 A |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,001833 м³ |
| Об'ємна вага | 0,037 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для контроллерів и таймерів поливу |
| Тип установки | зовнішній |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Вага | 0,23 кг |
| Об `єм | 0,003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,76 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | внутрішній |
| Напруга живлення | 3 V (2 батарейки АА) |
| Кількість ліній підключення | 8 |
| Кількість програм поливу | 8 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 240 хвилин |
| Захист від короткого замикання | є |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Індикація заряду батареї | є |
| Напруга клапанів, що підключаються. | AC 24V, 0,8 A |
| Час затримки старту | 24 / 48 / 72 години |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,0018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,458 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Напруга живлення | 9 V (батарея 6LR61) |
| Кількість ліній підключення | 11 |
| Кількість програм поливу | 36 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 12 годин 59 хвилин |
| Захист від короткого замикання | є |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Напруга клапанів, що підключаються. | AC 24V, 0,8 A |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,001833 м³ |
| Об'ємна вага | 0,037 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Контролери від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Контролери можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
