-
Таймери
+-
- Таймери електричні
- Таймери механічні
Фільтр
Ціна:
Механізм таймера
Кількість поливів на день
Виробник:
Знайдено:4Показати
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/час |
| Вага | 0,367 кг |
| Об `єм | 0,0033 м³ |
| Об'ємна вага | 0,833 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7801 |
| У ящику | 12 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
978.74 грн
РРЦ 978.74 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 627.40 грн |
| від 80000 грн | 591.89 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 8 bar |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Кількість поливів на день | до 8 |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,237 кг |
| Об `єм | 0,00243 м³ |
| Об'ємна вага | 0,6075 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7802 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 315.20 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 811.84 грн |
| від 80000 грн | 765.91 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний мембранний (клапан соленоїд) |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 8 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 минут |
| Кількість поливів на день | до 8 |
| Витрати води | 0,9 м³/час |
| Вага | 0,430кг |
| Об `єм | 0,0028 м³ |
| Об'ємна вага | 0,708 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 9004 |
| У ящику | 36 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 076.11 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 689.83 грн |
| від 80000 грн | 650.80 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 6 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Кількість поливів на день | до 2 |
| Витрати води | 0,9 м3 /ч |
| Вага | 0,373 кг |
| Об `єм | 0,00347 м³ |
| Об'ємна вага | 0,866 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7701 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 120.94 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 718.56 грн |
| від 80000 грн | 677.91 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/час |
| Вага | 0,367 кг |
| Об `єм | 0,0033 м³ |
| Об'ємна вага | 0,833 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 8 bar |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Кількість поливів на день | до 8 |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,237 кг |
| Об `єм | 0,00243 м³ |
| Об'ємна вага | 0,6075 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний мембранний (клапан соленоїд) |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 8 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 минут |
| Кількість поливів на день | до 8 |
| Витрати води | 0,9 м³/час |
| Вага | 0,430кг |
| Об `єм | 0,0028 м³ |
| Об'ємна вага | 0,708 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 6 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Кількість поливів на день | до 2 |
| Витрати води | 0,9 м3 /ч |
| Вага | 0,373 кг |
| Об `єм | 0,00347 м³ |
| Об'ємна вага | 0,866 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Таймери електричні
Придбати Таймери електричні зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
