-
Таймери
+-
- Таймери електричні
- Таймери механічні
Фільтр
Ціна:
Діаметр різьблення
Кількість виходів
Виробник:
Знайдено:3Показати
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | механічний |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,237 кг |
| Об `єм | 0,00243 м³ |
| Об'ємна вага | 0,608 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 78202 |
| У ящику | 24 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
617.06 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 380.91 грн |
| від 80000 грн | 359.35 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | механічний |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,237 кг |
| Об `єм | 0,00243 м³ |
| Об'ємна вага | 0,608 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7735 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
576.58 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 355.92 грн |
| від 80000 грн | 335.76 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | механічний |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,188 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 202 |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
543.58 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 335.54 грн |
| від 80000 грн | 316.54 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | механічний |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,237 кг |
| Об `єм | 0,00243 м³ |
| Об'ємна вага | 0,608 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | механічний |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,237 кг |
| Об `єм | 0,00243 м³ |
| Об'ємна вага | 0,608 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Тип установки | зовнішній |
| Механізм таймера | механічний |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Тривалість поливу | от 1 до 120 хвилин |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Вага | 0,188 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Таймери механічні
Придбати Таймери механічні зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
