Фільтр
Ціна:
Діаметр різьблення
Виробник:
Знайдено:3Показати
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Діаметр різьблення ключа | 19 мм (3/4") |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Максимальний робочий тиск | 6 bar |
| Діаметр шланга, що підключається. | 19 мм (3/4") / 16 мм (5/8") / 12 мм (1/2") |
| Висота розетки | 130 мм |
| Діаметр розетки | 60 мм |
| Висота ключа | 175 мм |
| Висота у зборі | 158\65\22 мм |
| Розмір кріплення Д/Ш/В | 220 мм |
| Вага | 0,28 кг |
| Об `єм | 0,0009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | QV-0234 |
| У ящику | 60 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
363.35 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 216.30 грн |
| від 80000 грн | 204.07 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Діаметр різьблення ключа | 19 мм (3/4") |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Максимальний робочий тиск | 6 bar |
| Діаметр шланга, що підключається. | 19 мм (3/4") / 16 мм (5/8") / 12 мм (1/2") |
| Висота розетки | 130 мм |
| Діаметр розетки | 60 мм |
| Висота ключа | 175 мм |
| Висота у зборі | 158\65\22 мм |
| Розмір кріплення Д/Ш/В | 220 мм |
| Вага | 0,28 кг |
| Об `єм | 0,0009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | QV-0134 |
| У ящику | 60 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
217.54 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 129.49 грн |
| від 80000 грн | 122.14 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Діаметр різьблення ключа | 25 мм (1") |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Максимальний робочий тиск | 6 bar |
| Діаметр шланга, що підключається. | 25 мм (1") / 19 мм (3/4") / 16 мм (5/8") |
| Висота розетки | 150 мм |
| Діаметр розетки | 70 мм |
| Висота ключа | 188 мм |
| Висота у зборі | 250 мм |
| Розмір кріплення Д/Ш/В | 175\86\22 мм |
| Вага | 0,445 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,368 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | QV-0110 |
| У ящику | 36 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
280.19 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 166.80 грн |
| від 80000 грн | 157.34 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Діаметр різьблення ключа | 19 мм (3/4") |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Максимальний робочий тиск | 6 bar |
| Діаметр шланга, що підключається. | 19 мм (3/4") / 16 мм (5/8") / 12 мм (1/2") |
| Висота розетки | 130 мм |
| Діаметр розетки | 60 мм |
| Висота ключа | 175 мм |
| Висота у зборі | 158\65\22 мм |
| Розмір кріплення Д/Ш/В | 220 мм |
| Вага | 0,28 кг |
| Об `єм | 0,0009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Діаметр різьблення ключа | 19 мм (3/4") |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Максимальний робочий тиск | 6 bar |
| Діаметр шланга, що підключається. | 19 мм (3/4") / 16 мм (5/8") / 12 мм (1/2") |
| Висота розетки | 130 мм |
| Діаметр розетки | 60 мм |
| Висота ключа | 175 мм |
| Висота у зборі | 158\65\22 мм |
| Розмір кріплення Д/Ш/В | 220 мм |
| Вага | 0,28 кг |
| Об `єм | 0,0009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Діаметр різьблення ключа | 25 мм (1") |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Максимальний робочий тиск | 6 bar |
| Діаметр шланга, що підключається. | 25 мм (1") / 19 мм (3/4") / 16 мм (5/8") |
| Висота розетки | 150 мм |
| Діаметр розетки | 70 мм |
| Висота ключа | 188 мм |
| Висота у зборі | 250 мм |
| Розмір кріплення Д/Ш/В | 175\86\22 мм |
| Вага | 0,445 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,368 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Клапан швидкого доступу "Акварозетка"
Придбати Клапан швидкого доступу "Акварозетка" зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
