-
Фітинги
+-
- Фітинги для крапельної стрічки
- Фітинги для крапельної трубки 16 мм
- Фітинги для крапельної трубки 20 мм
- Фітинги для шлангу Layflat
Ціна:
Виробник:
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 111 мм (4") |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFR-1000 |
| У ящику | 30 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 136.18 грн |
| від 80000 грн | 128.48 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 86 мм (3") |
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFR-763 |
| У ящику | 64 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 86.02 грн |
| від 80000 грн | 81.14 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 58 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFR-502 |
| У ящику | 162 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 61.16 грн |
| від 80000 грн | 57.68 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFE-01100 |
| У ящику | 38 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 117.08 грн |
| від 80000 грн | 110.44 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFE-0176 |
| У ящику | 180 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 83.03 грн |
| від 80000 грн | 78.32 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFE-0150 |
| У ящику | 180 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 46.42 грн |
| від 80000 грн | 43.78 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFC-01100 |
| У ящику | 110 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 141.28 грн |
| від 80000 грн | 133.28 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFC-0176 |
| У ящику | 110 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 83.03 грн |
| від 80000 грн | 78.32 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LF-100 |
| У ящику | 25 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 119.20 грн |
| від 80000 грн | 112.46 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LF-75 |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 69.52 грн |
| від 80000 грн | 65.60 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 111 мм (4") |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFX-1024 |
| У ящику | 24 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 204.20 грн |
| від 80000 грн | 192.63 грн |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LFC-0150 |
| У ящику | 110 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 46.46 грн |
| від 80000 грн | 43.82 грн |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 111 мм (4") |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 86 мм (3") |
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 58 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 111 мм (4") |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Фітинги для шлангу Layflat від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Фітинги для шлангу Layflat можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
