Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.45 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.36 грн |
Кількість
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | підвісне кільце |
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Вага | 0,003 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0032 кг/м³ |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Кільце підвісне Presto-PS (HC-0116) застосовується для монтажу підвісних систем краплинного поливу під час використання багаторічної трубки з крапельницями, а також сліпої трубки діаметром 16 мм. Дозволяє акуратно і швидко закріпити трубку над рядами рослин. Кріпиться на шпалерний прут, без допомоги додаткового інструменту. Виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету і перепадів температур.
Переваги
- Дозволяє зручно обробляти грядки та ряди багаторічних рослин;
- Захищає трубку від гризунів та інших наземних шкідників;
- Надійно утримує трубку;
- Використовується в ландшафтному дизайні для прихованого поливу;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу системи.
Коротка інструкція з монтажу кільця підвісного:
- Натягнути несучий дріт або шпалерний прут по ходу рядів рослин;
- Надіти на неї необхідну кількість кілець;
- Розподілити кільця по всій довжині на потрібній відстані:
- Зафіксувати крапельну трубку.
Купити Кільце підвісне Presto-PS гачок для трубки 16 мм (HC-0116) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кільце підвісне Presto-PS гачок для трубки 16 мм (HC-0116) (2)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові






