-
Крапельниці
+-
- Набори крапельниць
- Садові крапельниці
- Фітинги для садових крапельниць
Ціна:
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Розмір краплі | туман |
| Витрати води | 200 л/год |
| Діаметр поливу | 2 м |
| Діаметр шлангу | 5 мм |
| Спосіб підключення | конектор |
| Кількість крапельниць | 15 |
| Вага | 0,45 кг |
| Об `єм | 0,0027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,68 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1005-S |
| У ящику | 40 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 335.81 грн |
| від 80000 грн | 316.80 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Розмір краплі | туман |
| Витрати води | 200 л/год |
| Діаметр поливу | 2 м |
| Діаметр шлангу | 5 мм |
| Спосіб підключення | конектор |
| Кількість крапельниць | 15 |
| Вага | 0,45 кг |
| Об `єм | 0,0027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,68 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Набори крапельниць від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Набори крапельниць можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
