Основні характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Min робочий тиск | 1,5 бар 150 кПа |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Напруга живлення | 24 В |
| Пропускна здатність | від 0,04 до 10 м3/год (від 0,7 до 166 л/хв) |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 599.19 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 565.27 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | електромагнітний клапан |
| Застосування | автоматичне регулювання подачі води |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Min робочий тиск | 1,5 бар 150 кПа |
| Напруга живлення | 24 В |
| Вага | 0,45 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,378 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Пропускна здатність | від 0,04 до 10 м3/год (від 0,7 до 166 л/хв) |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Клапан електромагнітний з регулюванням потоку Presto-PS (7804) використовується при створенні автоматичних систем поливу в комбінації з контролерами поливу. Призначений клапан для віддаленого автоматичного ввімкнення/вимкнення подачі води в систему за допомогою контролера поливу. Вбудовується клапан у розрив магістральної труби в трійники або крани із зовнішнім різьбленням діаметром 1 дюйм. Можливе як зовнішнє, так і підземне встановлення в клапанний бокс. Обладнаний краном регулювання потоку води. Виготовлений з високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і хімікатів пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали.
Переваги
- Простота встановлення;
- Регулювання кількості подачі води;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу:
- У розрив магістральної труби вмонтувати адаптери із зовнішнім різьбленням 25 мм (1");
- Встановити клапан у клапанний бокс та приєднати до магістральної труби;
- Підключити клапан до контролеру поливу;
- На виході клапана підключити трубку подачі системи поливу;
- Налаштувати режим поливу за допомогою контролера.
Купити Клапан електромагнітний з регулюванням потоку Presto-PS для систем крапельного поливу (7804) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Клапан електромагнітний з регулюванням потоку Presto-PS для систем крапельного поливу (7804) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




