-
Крани
+-
- Крани для крапельної стрічки
- Крани для крапельної трубки 16 мм
- Крани для крапельної трубки 20 мм
- Крани універсальні з різьбленням
Ціна:
Тип
Застосування
Спосіб підключення
Діаметр отвору для підключення
Вид різьблення
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у отвір 10 мм |
| Застосування | заглушка отворів |
| Вага | 0,002 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0016 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | EL-13155 |
| У ящику | 1200 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2.20 грн |
| від 80000 грн | 2.07 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | LF-011634 |
| У ящику | 350 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 20.06 грн |
| від 80000 грн | 18.92 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 8-9 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | OV-0516-G |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 15.62 грн |
| від 80000 грн | 14.74 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | гумова прокладка + підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 14-15 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 30516 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 16.15 грн |
| від 80000 грн | 15.22 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 31616 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 11.57 грн |
| від 80000 грн | 10.91 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | MV-0116 |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 13.82 грн |
| від 80000 грн | 13.02 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,034 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0265 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | TV-013416 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 15.58 грн |
| від 80000 грн | 14.70 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0331 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | BF-011634 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.98 грн |
| від 80000 грн | 18.83 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | гумка |
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | OV-0416-R |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 16.94 грн |
| від 80000 грн | 15.97 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | піджим |
| Діаметр отвору для підключення | 8-9 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | OV-0516 |
| У ящику | 550 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 16.94 грн |
| від 80000 грн | 15.97 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для стрічки / трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 31617 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 14.34 грн |
| від 80000 грн | 13.55 грн |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16/20 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0265 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | MV-012016 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 17.69 грн |
| від 80000 грн | 16.85 грн |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у отвір 10 мм |
| Застосування | заглушка отворів |
| Вага | 0,002 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0016 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 8-9 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | гумова прокладка + підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 14-15 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,034 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0265 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0331 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | гумка |
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | піджим |
| Діаметр отвору для підключення | 8-9 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для стрічки / трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для трубки 16/20 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0265 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Крани для крапельної трубки 16 мм від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Крани для крапельної трубки 16 мм можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
