-
Крани
+-
- Крани для крапельної стрічки
- Крани для крапельної трубки 16 мм
- Крани для крапельної трубки 20 мм
- Крани універсальні з різьбленням
Ціна:
Тип
Вид різьблення
Діаметр різьблення
Виробник:
Характеристики
| Застосування | універсальний |
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4030 |
| У ящику | 720 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 31.77 грн |
| від 80000 грн | 29.96 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | універсальний |
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Крани універсальні з різьбленням від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Крани універсальні з різьбленням можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
