-
Крани кульові
+-
- Кран із внутрішнім різьбленням
- Кран із внутрішнім та зовнішнім різьбленням
Фільтр
Ціна:
Діаметр різьблення
Max робочий тиск
Виробник:
Знайдено:12Показати
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 100 мм (4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,64 кг |
| Об `єм | 0,002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
| Артикул | PFV-01100 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 354.94 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 868.56 грн |
| від 80000 грн | 819.41 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,64 кг |
| Об `єм | 0,002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0176 |
| У ящику | 8 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
867.28 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 555.94 грн |
| від 80000 грн | 524.48 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1 1/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,185 кг |
| Об `єм | 0,00053 м³ |
| Об'ємна вага | 0,12 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0140 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
155.06 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 99.40 грн |
| від 80000 грн | 93.76 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0120 |
| У ящику | 320 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
43.87 грн
РРЦ 43.87 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 28.12 грн |
| від 80000 грн | 26.53 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,108 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0125 |
| У ящику | 320 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
82.32 грн
РРЦ 82.32 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 52.76 грн |
| від 80000 грн | 49.76 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,185 кг |
| Об `єм | 0,0005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,12 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0132 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
146.70 грн
РРЦ 146.70 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 94.03 грн |
| від 80000 грн | 88.70 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,64 кг |
| Об `єм | 0,002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0163 |
| У ящику | 25 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
476.78 грн
РРЦ 476.78 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 305.62 грн |
| від 80000 грн | 288.33 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Застосування | універсальний |
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4030 |
| У ящику | 720 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
55.26 грн
РРЦ 55.26 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 31.77 грн |
| від 80000 грн | 29.96 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/носик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
| Артикул | PFN-0125-G |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
99.79 грн
РРЦ 99.79 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 59.40 грн |
| від 80000 грн | 56.06 грн |
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/носик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
| Артикул | PFN-0125 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
55.13 грн
РРЦ 55.13 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 32.82 грн |
| від 80000 грн | 30.98 грн |
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/носик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
| Артикул | PFN-0120 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
42.33 грн
РРЦ 42.33 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 25.21 грн |
| від 80000 грн | 23.80 грн |
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1 1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,32 кг |
| Об `єм | 0,0010588 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
| Артикул | PFV-0150 |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
371.49 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 238.13 грн |
| від 80000 грн | 224.66 грн |
1
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 100 мм (4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,64 кг |
| Об `єм | 0,002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,64 кг |
| Об `єм | 0,002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1 1/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,185 кг |
| Об `єм | 0,00053 м³ |
| Об'ємна вага | 0,12 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,108 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,185 кг |
| Об `єм | 0,0005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,12 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,64 кг |
| Об `єм | 0,002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | універсальний |
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/носик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/носик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/носик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0368 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1 1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,32 кг |
| Об `єм | 0,0010588 м³ |
| Об'ємна вага | 0,53 кг/м³ |
Показано від 1 до 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
