-
Крани кульові
+-
- Кран із внутрішнім різьбленням
- Кран із внутрішнім та зовнішнім різьбленням
Фільтр
Ціна:
Тип
Діаметр різьблення
Виробник:
Знайдено:9Показати
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 100 мм (4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,54 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,38 кг/м³ |
| Артикул | PF-01100 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 251.93 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 802.52 грн |
| від 80000 грн | 757.11 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,54 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,38 кг/м³ |
| Артикул | PF-0176 |
| У ящику | 12 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
685.87 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 439.65 грн |
| від 80000 грн | 414.74 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,54 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,38 кг/м³ |
| Артикул | PF-0163 |
| У ящику | 30 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
327.01 грн
РРЦ 327.01 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 209.62 грн |
| від 80000 грн | 197.74 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Артикул | PF-0120 |
| У ящику | 360 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
42.94 грн
РРЦ 42.94 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 27.50 грн |
| від 80000 грн | 25.96 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,075 кг |
| Об `єм | 0,00027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Артикул | PF-0125 |
| У ящику | 220 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
64.77 грн
РРЦ 64.77 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 41.54 грн |
| від 80000 грн | 39.20 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,125 кг |
| Об `єм | 0,0004м³ |
| Об'ємна вага | 0,11 кг/м³ |
| Артикул | PF-0132 |
| У ящику | 120 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
103.00 грн
РРЦ 103.00 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 66.04 грн |
| від 80000 грн | 62.30 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,19 кг |
| Об `єм | 0,0007 м³ |
| Об'ємна вага | 0,17 кг/м³ |
| Артикул | PF-0140 |
| У ящику | 80 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
150.39 грн
РРЦ 150.39 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 96.40 грн |
| від 80000 грн | 90.95 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,3 кг |
| Об `єм | 0,0011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,26 кг/м³ |
| Артикул | PF-0150 |
| У ящику | 60 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
187.88 грн
РРЦ 187.88 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 120.43 грн |
| від 80000 грн | 113.61 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,0001м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4025 |
| У ящику | 720 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
62.92 грн
РРЦ 62.92 грн за шт.
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 36.17 грн |
| від 80000 грн | 34.10 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 100 мм (4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,54 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,38 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,54 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,38 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,54 кг |
| Об `єм | 0,0015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,38 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,05 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,075 кг |
| Об `єм | 0,00027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,125 кг |
| Об `єм | 0,0004м³ |
| Об'ємна вага | 0,11 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,19 кг |
| Об `єм | 0,0007 м³ |
| Об'ємна вага | 0,17 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Кількість виходів | 1 |
| Вага | 0,3 кг |
| Об `єм | 0,0011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,26 кг/м³ |
Характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,0001м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
