Основні характеристики
| Спосіб монтажу | у шланг діаметром 5 мм |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Тип | внутрішній адаптер |
| Застосування | підключення мікроджетів |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 3.78 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 3.56 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | внутрішній адаптер |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у шланг діаметром 5 мм |
| Застосування | підключення мікроджетів |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,000003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0008 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Адаптер внутрішній Presto-PS (5145) застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для підключення крапельниць мікроджет. З'єднується з крапельницями за допомогою трубки діаметром 5 мм, або встановлюється безпосередньо в отвір у сліпу трубку 16 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 і MS-8160. Адаптер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота установки;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти отвір діаметром 3 мм за допомогою діркопробивача;
- Вставити адаптер в отвір;
- Встановити на стартер мікроджети.
Купити Адаптер внутрішній Presto-PS для мікроджетів (5145) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Адаптер внутрішній Presto-PS для мікроджетів (5145) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові



