Основні характеристики
| Спосіб монтажу | у отвір 5 мм |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Тип | внутрішній адаптер |
| Застосування | підключення мікроджетів |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 3.92 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 3.70 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | внутрішній адаптер |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у отвір 5 мм |
| Застосування | підключення мікроджетів |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,000003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0009 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Адаптер внутрішній з різьбленням Presto-PS (5146) застосовується при створенні систем крапельного поливу для підключення крапельниць мікроджет. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 5 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 і MS-8160. Стартер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та добрив.
Переваги
- Простота установки;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- У магістральній трубі зробити отвір діаметром 5 мм;
- Вкрутити за різьбленням адаптер в отвір;
- Встановити на адаптер мікроджети.
Купити Адаптер внутрішній Presto-PS для мікроджет з різьбленням (5146) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Адаптер внутрішній Presto-PS для мікроджет з різьбленням (5146) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


