-
Шланги крапельні
+-
- Крапельні стрічки
- Краплинні трубки
- Шланги Layflat
Ціна:
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 102 мм (4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 30 кг |
| Артикул | PRM-102 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 654.38 грн |
| від 80000 грн | 3 447.53 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 75 мм (3") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 18 кг |
| Артикул | PRM-75 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 832.63 грн |
| від 80000 грн | 2 672.30 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 103 мм (4") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 55 кг |
| Артикул | LFT-4-100-40 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 7 053.82 грн |
| від 80000 грн | 6 654.56 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 76 мм (3") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 36 кг |
| Артикул | LFT-3-76-40 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 5 380.76 грн |
| від 80000 грн | 5 076.19 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 50 мм (2") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 22 кг |
| Артикул | PRM-51 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 2 395.14 грн |
| від 80000 грн | 2 259.58 грн |
Характеристики
| Діаметр | 152 мм (6") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 66 кг |
| Артикул | TFL-152 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 0.00 грн |
| від 80000 грн | 0.00 грн |
Характеристики
| Діаметр | 102 мм (4") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 60 кг |
| Артикул | TFL-102 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 0.00 грн |
| від 80000 грн | 0.00 грн |
Характеристики
| Діаметр | 75 мм (3") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 36 кг |
| Артикул | TFL-75 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 0.00 грн |
| від 80000 грн | 0.00 грн |
Характеристики
| Діаметр | 51 мм (2") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 23 кг |
| Артикул | TFL-51 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 0.00 грн |
| від 80000 грн | 0.00 грн |
Характеристики
| Діаметр | 51 мм (2") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 23 кг |
| Артикул | LFT-2-50-40 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 2 651.84 грн |
| від 80000 грн | 2 501.75 грн |
Характеристики
| Діаметр | 102 мм (4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 30 кг |
Характеристики
| Діаметр | 75 мм (3") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 18 кг |
Характеристики
| Діаметр | 103 мм (4") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 55 кг |
Характеристики
| Діаметр | 76 мм (3") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 36 кг |
Характеристики
| Діаметр | 50 мм (2") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 22 кг |
Характеристики
| Діаметр | 152 мм (6") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 66 кг |
Характеристики
| Діаметр | 102 мм (4") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 60 кг |
Характеристики
| Діаметр | 75 мм (3") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 36 кг |
Характеристики
| Діаметр | 51 мм (2") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 23 кг |
Характеристики
| Діаметр | 51 мм (2") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | магістральна труба |
| Вага | 23 кг |
Короткий опис
Шланги Layflat від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Шланги Layflat можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
