-
Система внесення добрив
+-
- Інжектор Вентурі
- Обвідний вузол (Байпас)
- Шланг для подачі добрив
Фільтр
Ціна:
Діаметр різьблення
Об'єм інжекції
Витрата води через інжектор
Діаметр магістральної труби, що рекомендується.
Виробник:
Знайдено:9Показати
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Об'єм інжекції | 1000 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 20000 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 75 мм (3") |
| Рекомендований тиск у системі | 3 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,00106 м³ |
| Об'ємна вага | 0,2646 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VS-0150 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 549.77 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 956.65 грн |
| від 80000 грн | 902.48 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Об'єм інжекції | 600 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 6480 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 50 мм (2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,00106 м³ |
| Об'ємна вага | 0,2646 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VS-0132 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 148.44 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 708.93 грн |
| від 80000 грн | 668.80 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Об'єм інжекції | 80 л/ч |
| Витрата води через інжектор | 1140 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 25 мм (1") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00021 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0515 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VS-0134 |
| У ящику | 40 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
703.65 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 434.37 грн |
| від 80000 грн | 409.77 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Об'єм інжекції | 60 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 950 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 19 мм (3/4") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,044 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0386 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VS-0112 |
| У ящику | 25 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
675.88 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 417.21 грн |
| від 80000 грн | 393.58 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Об'єм інжекції | 312 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 3360 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 40 мм (1,1/2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,089 кг |
| Об `єм | 0,00025 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0617 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VS-0110 |
| У ящику | 25 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
978.82 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 604.21 грн |
| від 80000 грн | 570.02 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Об'єм інжекції | 80 л/ч |
| Витрата води через інжектор | 1140 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 25 мм (1") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00021 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0515 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VI-0134-H |
| У ящику | 120 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
250.54 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 154.66 грн |
| від 80000 грн | 145.90 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Об'єм інжекції | 312 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 3360 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 40 мм (1,1/2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,089 кг |
| Об `єм | 0,00025 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0617 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VI-0110-H |
| У ящику | 120 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
333.39 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 205.79 грн |
| від 80000 грн | 194.13 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Об'єм інжекції | 60 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 950 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 19 мм (3/4") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,044 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0386 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VI-0112-H |
| У ящику | 160 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
220.75 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 136.27 грн |
| від 80000 грн | 128.57 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Об'єм інжекції | 600 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 6480 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 50 мм (2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,00106 м³ |
| Об'ємна вага | 0,2646 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | VI-01032-H |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
501.38 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 309.50 грн |
| від 80000 грн | 291.98 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Об'єм інжекції | 1000 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 20000 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 75 мм (3") |
| Рекомендований тиск у системі | 3 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,00106 м³ |
| Об'ємна вага | 0,2646 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Об'єм інжекції | 600 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 6480 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 50 мм (2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,00106 м³ |
| Об'ємна вага | 0,2646 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Об'єм інжекції | 80 л/ч |
| Витрата води через інжектор | 1140 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 25 мм (1") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00021 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0515 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Об'єм інжекції | 60 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 950 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 19 мм (3/4") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,044 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0386 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Об'єм інжекції | 312 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 3360 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 40 мм (1,1/2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,089 кг |
| Об `єм | 0,00025 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0617 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Об'єм інжекції | 80 л/ч |
| Витрата води через інжектор | 1140 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 25 мм (1") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00021 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0515 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Об'єм інжекції | 312 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 3360 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 40 мм (1,1/2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,089 кг |
| Об `єм | 0,00025 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0617 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Об'єм інжекції | 60 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 950 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 19 мм (3/4") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 6 мм |
| Вага | 0,044 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0386 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Об'єм інжекції | 600 л/ч |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрата води через інжектор | 6480 л/ч |
| Діаметр магістральної труби, що рекомендується. | 50 мм (2") |
| Рекомендований тиск у системі | 2 bar |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр шлангу для всмоктування | 13 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,00106 м³ |
| Об'ємна вага | 0,2646 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
