-
Система внесення добрив
+-
- Інжектор Вентурі
- Обвідний вузол (Байпас)
- Шланг для подачі добрив
Фільтр
Ціна:
Діаметр різьблення
Розмір байпасу
Виробник:
Знайдено:4Показати
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 19 мм (3/4") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 54*18 см |
| Вага | 0,917 кг |
| Об `єм | 0,0044 м³ |
| Об'ємна вага | 1,103 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | BA-0134 |
| У ящику | 12 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
529.36 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 326.79 грн |
| від 80000 грн | 308.31 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 25 мм (1") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 66*22 см |
| Вага | 1,3 кг |
| Об `єм | 0,0067 м³ |
| Об'ємна вага | 1,68 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | BA-0110 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
684.11 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 422.31 грн |
| від 80000 грн | 398.42 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 12 мм (1/2") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 48*14 см |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,0026 м³ |
| Об'ємна вага | 0,66 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | BA-0112 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
406.65 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 251.02 грн |
| від 80000 грн | 236.81 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 40 мм (1,1/2") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 89*30 см |
| Вага | 3 кг |
| Об `єм | 0,02 м³ |
| Об'ємна вага | 5,06 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | BA-0132 |
| У ящику | 8 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 514.61 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 934.96 грн |
| від 80000 грн | 882.02 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 19 мм (3/4") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 54*18 см |
| Вага | 0,917 кг |
| Об `єм | 0,0044 м³ |
| Об'ємна вага | 1,103 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 25 мм (1") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 66*22 см |
| Вага | 1,3 кг |
| Об `єм | 0,0067 м³ |
| Об'ємна вага | 1,68 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 12 мм (1/2") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 48*14 см |
| Вага | 0,55 кг |
| Об `єм | 0,0026 м³ |
| Об'ємна вага | 0,66 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для підключення інжектора 40 мм (1,1/2") |
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Розмір байпасу | 89*30 см |
| Вага | 3 кг |
| Об `єм | 0,02 м³ |
| Об'ємна вага | 5,06 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
