Характеристики
| Тип | повітряний клапан |
| Застосування | для відведення повітря із систем поливу |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Особливості | рекомендується встановлення в найвищому місці магістралі |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,005 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Повітряний клапан Presto-PS (AV-0112) застосовується для побудови систем крапельного зрошення. Призначений для стравлювання повітря із системи водопостачання. Встановлюється в найвищій точці магістралі, де зазвичай і накопичується повітря. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає спеціальних навичок. Адаптер виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету, перепадів температури.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з використання повітряного клапана:
- Вкрутити клапан у перехідник або трійник із внутрішнім різьбленням 1/2" у розрив магістральної труби;
- Подати воду в систему;
- Відкрити клапан, натиснувши на нього і притримавши;
- Стравити повітря до появи води та закрити клапан.
Купити Повітряний клапан Presto-PS зовнішня різьба 1/2 (AV-0112) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Повітряний клапан Presto-PS зовнішня різьба 1/2 (AV-0112) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


