Ціна:
Діаметр
Внутрішній харчовий шар
Max робочий тиск
Серія
Виробник:
Характеристики
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 2,4 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | CS 1/2 15 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 949.74 грн |
| від 80000 грн | 904.51 грн |
- У кошик
Характеристики
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 7,25 кг |
| Об `єм | 0,027 м³ |
| Об'ємна вага | 6,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | CS 1/2 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 165.67 грн |
| від 80000 грн | 3 014.92 грн |
- У кошик
Характеристики
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 3,6 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,4 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | CS 1/2 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 582.90 грн |
| від 80000 грн | 1 507.53 грн |
- У кошик
Характеристики
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 14 кг |
| Об `єм | 0,043 м³ |
| Об'ємна вага | 10,63 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | CS 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 5 814.91 грн |
| від 80000 грн | 5 538.02 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 7 кг |
| Об `єм | 0,027 м³ |
| Об'ємна вага | 6,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | CS 3/4 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 907.48 грн |
| від 80000 грн | 2 769.01 грн |
- У кошик
Характеристики
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 2,4 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 7,25 кг |
| Об `єм | 0,027 м³ |
| Об'ємна вага | 6,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 3,6 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,4 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 14 кг |
| Об `єм | 0,043 м³ |
| Об'ємна вага | 10,63 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 6 |
| Товщина стінки | 3,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Cosmos |
| Вага | 7 кг |
| Об `єм | 0,027 м³ |
| Об'ємна вага | 6,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія cosmos , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
