Ціна:
Діаметр
Внутрішній харчовий шар
Робочий тиск
Max робочий тиск
Серія
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 2,45 кг |
| Об `єм | 0,01 м³ |
| Об'ємна вага | 2,48 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 1/2 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 509.96 грн |
| від 80000 грн | 485.67 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 4,8 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,79 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 1/2 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 019.83 грн |
| від 80000 грн | 971.26 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 4,8 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,73 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 3/4 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 044.08 грн |
| від 80000 грн | 994.36 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 9,6 кг |
| Об `єм | 0,036 м³ |
| Об'ємна вага | 9,11 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 088.15 грн |
| від 80000 грн | 1 988.71 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 8,8 кг |
| Об `єм | 0,041 м³ |
| Об'ємна вага | 10,17 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 1 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 950.04 грн |
| від 80000 грн | 1 857.20 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,008 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 1/2 20 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 408.01 грн |
| від 80000 грн | 388.56 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 17,5 кг |
| Об `єм | 0,079 м³ |
| Об'ємна вага | 19,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGB 1 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 900.20 грн |
| від 80000 грн | 3 714.48 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 2,45 кг |
| Об `єм | 0,01 м³ |
| Об'ємна вага | 2,48 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 4,8 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,79 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 4,8 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,73 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 9,6 кг |
| Об `єм | 0,036 м³ |
| Об'ємна вага | 9,11 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 8,8 кг |
| Об `єм | 0,041 м³ |
| Об'ємна вага | 10,17 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,008 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Black |
| Вага | 17,5 кг |
| Об `єм | 0,079 м³ |
| Об'ємна вага | 19,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія euro guip black , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
