Ціна:
Діаметр
Внутрішній харчовий шар
Max робочий тиск
Серія
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 3,37 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | IN 1/2 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 838.07 грн |
| від 80000 грн | 798.16 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 6.75 кг |
| Об `єм | 0,0272 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0272 м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | IN 1/2 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 676.14 грн |
| від 80000 грн | 1 596.32 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 13.5 кг |
| Об `єм | 0,0425 м³ |
| Об'ємна вага | 10,63 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | IN 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 000.93 грн |
| від 80000 грн | 2 858.02 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 6.75 кг |
| Об `єм | 0,0272 м³ |
| Об'ємна вага | 6,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | IN 3/4 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 500.53 грн |
| від 80000 грн | 1 429.08 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 3,37 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 6.75 кг |
| Об `єм | 0,0272 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0272 м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 13.5 кг |
| Об `єм | 0,0425 м³ |
| Об'ємна вага | 10,63 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 5 |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Infinito |
| Вага | 6.75 кг |
| Об `єм | 0,0272 м³ |
| Об'ємна вага | 6,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія infinito , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
