Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 19,45 кг |
| Об `єм | 0,076 м³ |
| Об'ємна вага | 18,95 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 1 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 4 591.18 грн |
| від 80000 грн | 4 372.54 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 9,6 кг |
| Об `єм | 0,05 м³ |
| Об'ємна вага | 12,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 1 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 295.61 грн |
| від 80000 грн | 2 186.32 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 7,4 кг |
| Об `єм | 0,032 м³ |
| Об'ємна вага | 8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 5/8 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 830.84 грн |
| від 80000 грн | 1 743.68 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 4,5 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,77 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 5/8 30 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 098.50 грн |
| від 80000 грн | 1 046.19 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 3 кг |
| Об `єм | 0,013 м³ |
| Об'ємна вага | 3,18 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 5/8 20 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 732.38 грн |
| від 80000 грн | 697.49 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 2,7 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,31 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 1/2 20 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 636.94 грн |
| від 80000 грн | 606.63 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 4,05 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,61 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 1/2 30 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 955.37 грн |
| від 80000 грн | 909.88 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 6,55 кг |
| Об `єм | 0,024 м³ |
| Об'ємна вага | 6,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 1/2 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 592.27 грн |
| від 80000 грн | 1 516.46 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 4,4 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,69 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 3/4 20 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 077.91 грн |
| від 80000 грн | 1 026.56 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 6,8 кг |
| Об `єм | 0,029 м³ |
| Об'ємна вага | 7,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 3/4 30 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 616.78 грн |
| від 80000 грн | 1 539.78 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,046 м³ |
| Об'ємна вага | 11,47 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OC 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 694.74 грн |
| від 80000 грн | 2 566.43 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 19,45 кг |
| Об `єм | 0,076 м³ |
| Об'ємна вага | 18,95 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 9,6 кг |
| Об `єм | 0,05 м³ |
| Об'ємна вага | 12,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 7,4 кг |
| Об `єм | 0,032 м³ |
| Об'ємна вага | 8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 4,5 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,77 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 3 кг |
| Об `єм | 0,013 м³ |
| Об'ємна вага | 3,18 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 2,7 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,31 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 4,05 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,61 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 6,55 кг |
| Об `єм | 0,024 м³ |
| Об'ємна вага | 6,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 4,4 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,69 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 6,8 кг |
| Об `єм | 0,029 м³ |
| Об'ємна вага | 7,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Ocean |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,046 м³ |
| Об'ємна вага | 11,47 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія ocean , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
