Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,25 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 1/2 15 |
| У ящику | 30 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 460.06 грн |
| від 80000 грн | 438.15 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 3,2 кг |
| Об `єм | 0,011 м³ |
| Об'ємна вага | 2,70 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 1/2 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 766.83 грн |
| від 80000 грн | 730.31 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 6,55 кг |
| Об `єм | 0,026 м³ |
| Об'ємна вага | 6,4 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 1/2 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 533.66 грн |
| від 80000 грн | 1 460.62 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 2,35 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,42 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 5/8 15 |
| У ящику | 30 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 541.77 грн |
| від 80000 грн | 515.99 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 3,75 кг |
| Об `єм | 0,016 м³ |
| Об'ємна вага | 3,97 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 5/8 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 903.01 грн |
| від 80000 грн | 860.02 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 7,4 кг |
| Об `єм | 0,032 м³ |
| Об'ємна вага | 8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 5/8 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 806.11 грн |
| від 80000 грн | 1 720.09 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 3,45 кг |
| Об `єм | 0,016 м³ |
| Об'ємна вага | 4 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 3/4 15 |
| У ящику | 30 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 800.71 грн |
| від 80000 грн | 762.56 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 5,7 кг |
| Об `єм | 0,024 м³ |
| Об'ємна вага | 6,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 3/4 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 334.43 грн |
| від 80000 грн | 1 270.90 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,051 м³ |
| Об'ємна вага | 12,66 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 668.91 грн |
| від 80000 грн | 2 541.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 9,6 кг |
| Об `єм | 0,05 м³ |
| Об'ємна вага | 12,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 1 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 241.84 грн |
| від 80000 грн | 2 135.10 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 19,45 кг |
| Об `єм | 0,07582 м³ |
| Об'ємна вага | 18,95 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | OR 1 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 4 483.64 грн |
| від 80000 грн | 4 270.16 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,25 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 3,2 кг |
| Об `єм | 0,011 м³ |
| Об'ємна вага | 2,70 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 6,55 кг |
| Об `єм | 0,026 м³ |
| Об'ємна вага | 6,4 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 2,35 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,42 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 3,75 кг |
| Об `єм | 0,016 м³ |
| Об'ємна вага | 3,97 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,6 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 7,4 кг |
| Об `єм | 0,032 м³ |
| Об'ємна вага | 8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 3,45 кг |
| Об `єм | 0,016 м³ |
| Об'ємна вага | 4 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 5,7 кг |
| Об `єм | 0,024 м³ |
| Об'ємна вага | 6,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,051 м³ |
| Об'ємна вага | 12,66 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 9,6 кг |
| Об `єм | 0,05 м³ |
| Об'ємна вага | 12,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Orange Professional |
| Вага | 19,45 кг |
| Об `єм | 0,07582 м³ |
| Об'ємна вага | 18,95 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія orange professional , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
