Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 1,65 кг |
| Об `єм | 0,008 м³ |
| Об'ємна вага | 2,1 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 1/2 15 |
| У ящику | 30 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 551.19 грн |
| від 80000 грн | 524.92 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 2,65 кг |
| Об `єм | 0,011 м³ |
| Об'ємна вага | 2,73 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 1/2 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 918.68 грн |
| від 80000 грн | 874.94 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 5,95 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,78 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 1/2 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 837.31 грн |
| від 80000 грн | 1 749.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 3,8 кг |
| Об `єм | 0,016 м³ |
| Об'ємна вага | 3,97 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 5/8 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 250.70 грн |
| від 80000 грн | 1 191.12 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 7,75 кг |
| Об `єм | 0,03 м³ |
| Об'ємна вага | 7,61 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 5/8 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 2 501.31 грн |
| від 80000 грн | 2 382.20 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 3,55 кг |
| Об `єм | 0,015 м³ |
| Об'ємна вага | 3,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 3/4 15 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 102.38 грн |
| від 80000 грн | 1 049.88 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 5,55 кг |
| Об `єм | 0,022 м³ |
| Об'ємна вага | 5,42 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 3/4 25 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 837.31 грн |
| від 80000 грн | 1 749.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 10,9 кг |
| Об `єм | 0,046 м³ |
| Об'ємна вага | 11,56 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | RT 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 674.66 грн |
| від 80000 грн | 3 499.67 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 1,65 кг |
| Об `єм | 0,008 м³ |
| Об'ємна вага | 2,1 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 2,65 кг |
| Об `єм | 0,011 м³ |
| Об'ємна вага | 2,73 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 5,95 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,78 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 3,8 кг |
| Об `єм | 0,016 м³ |
| Об'ємна вага | 3,97 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 7,75 кг |
| Об `єм | 0,03 м³ |
| Об'ємна вага | 7,61 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 15 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 3,55 кг |
| Об `єм | 0,015 м³ |
| Об'ємна вага | 3,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 5,55 кг |
| Об `єм | 0,022 м³ |
| Об'ємна вага | 5,42 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 4 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | так |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 bar |
| Max робочий тиск | 15 bar |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Серія | Retin Professional |
| Вага | 10,9 кг |
| Об `єм | 0,046 м³ |
| Об'ємна вага | 11,56 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія retin professional , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
