Ціна:
Довжина
Наявність армування
Внутрішній харчовий шар
Матеріал
Серія
Країна виробник
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,1 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Серія | Метеор |
| Вага | 3,35 кг |
| Об `єм | 0,0246 м³ |
| Об'ємна вага | 6,14 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | MT 3/4 30 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 384.08 грн |
| від 80000 грн | 369.29 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,06 м³ |
| Об'ємна вага | 15 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | MT 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 640.16 грн |
| від 80000 грн | 615.52 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 3,15 кг |
| Об `єм | 0,018 м³ |
| Об'ємна вага | 4,50 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | MT 3/4 20 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 256.04 грн |
| від 80000 грн | 246.22 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,1212 м³ |
| Об'ємна вага | 30,3 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | MT 3/4 100 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 967.20 грн |
| від 80000 грн | 1 891.55 грн |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,1 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 10,6 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | MT 1 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 280.27 грн |
| від 80000 грн | 1 231.03 грн |
Характеристики
| Діаметр | 32 мм (1,1/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 15 кг |
| Об `єм | 0,127 м³ |
| Об'ємна вага | 31,69 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | MT 1 1/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 746.40 грн |
| від 80000 грн | 1 679.26 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,1 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Серія | Метеор |
| Вага | 3,35 кг |
| Об `єм | 0,0246 м³ |
| Об'ємна вага | 6,14 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,06 м³ |
| Об'ємна вага | 15 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 3,15 кг |
| Об `єм | 0,018 м³ |
| Об'ємна вага | 4,50 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 100 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,1212 м³ |
| Об'ємна вага | 30,3 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,1 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 10,6 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 32 мм (1,1/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Вага | 15 кг |
| Об `єм | 0,127 м³ |
| Об'ємна вага | 31,69 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Як вибрати виробництво туреччина ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво туреччина у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія метеор , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
