-
Поливальні шланги
+-
- Виробництво Італія
- Виробництво Туреччина
- Шланги, що сочаться
Фільтр
Ціна:
Виробник:
Знайдено:1Показати
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | не армований |
| Кількість шарів | 1 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 1 bar |
| Max робочий тиск | 3 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,017 м³ |
| Об'ємна вага | 4,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | 1352 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
689.35 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 459.58 грн |
| від 80000 грн | 433.58 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | не армований |
| Кількість шарів | 1 |
| Внутрішній харчовий шар | ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 1 bar |
| Max робочий тиск | 3 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,017 м³ |
| Об'ємна вага | 4,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Показано від 1 до 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
