-
Шланги технічні
+-
- Шланги високого тиску
- Шланги газові
- Шланги силіконові
Фільтр
Ціна:
Виробник:
Знайдено:2Показати
Характеристики
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 2 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | каучук |
| Робочий тиск | 15 bar |
| Max робочий тиск | 20 bar |
| Застосування | для газу |
| Вага | 7,85 кг |
| Об `єм | 0,026 м³ |
| Об'ємна вага | 6,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | GW 9 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
2 376.44 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 1 722.03 грн |
| від 80000 грн | 1 640.01 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 2 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | каучук |
| Робочий тиск | 20 bar |
| Max робочий тиск | 25 bar |
| Застосування | для газу |
| Вага | 9 кг |
| Артикул | GO 9 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
2 694.65 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 2 004.95 грн |
| від 80000 грн | 1 909.47 грн |
1
Характеристики
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 2 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | каучук |
| Робочий тиск | 15 bar |
| Max робочий тиск | 20 bar |
| Застосування | для газу |
| Вага | 7,85 кг |
| Об `єм | 0,026 м³ |
| Об'ємна вага | 6,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 2 |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | каучук |
| Робочий тиск | 20 bar |
| Max робочий тиск | 25 bar |
| Застосування | для газу |
| Вага | 9 кг |
Показано від 1 до 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
