-
Дощувачі
+-
- Імпульсні дощовики
- Кругові дощувачі
- Кругові дощувачі на підставці
- Віялові дощувачі
- Багатофункціональні дощувачі
- Підставки під дощувачі
Ціна:
Режим поливу
Площа поливу
Максимальний діаметр поливу
Кількість типів поливу
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / прямокутний / трикутний / плоский |
| Площа поливу | 79 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Витрати води | 0,6 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 5 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 5 |
| Мінімальний діаметр поливу | 5,5 м |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8108-BL |
| У ящику | 48 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 55.18 грн |
| від 80000 грн | 52.05 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8112 |
| У ящику | 48 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 117.22 грн |
| від 80000 грн | 110.57 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8112g |
| У ящику | 48 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 117.22 грн |
| від 80000 грн | 110.57 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2,4 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8111 |
| У ящику | 48 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 104.02 грн |
| від 80000 грн | 98.12 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2,4 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8111g |
| У ящику | 48 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 104.02 грн |
| від 80000 грн | 98.12 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / прямокутний / трикутний / плоский |
| Площа поливу | 79 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Витрати води | 0,6 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 5 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 5 |
| Мінімальний діаметр поливу | 5,5 м |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8108 |
| У ящику | 150 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 50.34 грн |
| від 80000 грн | 47.48 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / прямокутний / трикутний / плоский |
| Площа поливу | 79 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Витрати води | 0,6 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 5 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 5 |
| Мінімальний діаметр поливу | 5,5 м |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 8108g |
| У ящику | 150 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 50.34 грн |
| від 80000 грн | 47.48 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / прямокутний / трикутний / плоский |
| Площа поливу | 79 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Витрати води | 0,6 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 5 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 5 |
| Мінімальний діаметр поливу | 5,5 м |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2,4 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / квадратний / прямокутний / туман / чверть кола / трикутний / плаский |
| Площа поливу | 50 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 8 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 8 |
| Мінімальний діаметр поливу | 2,4 м |
| Вага | 0,229 кг |
| Об `єм | 0,0023 м³ |
| Об'ємна вага | 0,58 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / прямокутний / трикутний / плоский |
| Площа поливу | 79 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Витрати води | 0,6 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 5 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 5 |
| Мінімальний діаметр поливу | 5,5 м |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий / секторний / прямокутний / трикутний / плоский |
| Площа поливу | 79 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Витрати води | 0,6 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кількість форсунок | 5 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 5 |
| Мінімальний діаметр поливу | 5,5 м |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,0006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Багатофункціональні дощувачі від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Багатофункціональні дощувачі можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
