Ціна:
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | метал + пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 140 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | 14025-PL |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 121.69 грн |
| від 80000 грн | 1 058.20 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1 1/2") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 200 см |
| Висота | 140 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | 14040 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 680.71 грн |
| від 80000 грн | 1 585.58 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 86 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 0,950 кг |
| Об `єм | 0,0077 м³ |
| Об'ємна вага | 1,93 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1129 |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 364.45 грн |
| від 80000 грн | 343.82 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня/зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") / 19 мм (3/4") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | так |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | ST-5212-34 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 28.64 грн |
| від 80000 грн | 27.02 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 187 см |
| Висота | 140 см |
| Вага | 1,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | 14025 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 793.10 грн |
| від 80000 грн | 748.22 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 86 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 0,950 кг |
| Об `єм | 0,0077 м³ |
| Об'ємна вага | 1,93 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2920a |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 520.83 грн |
| від 80000 грн | 491.35 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | так |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | ST-5212 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 28.60 грн |
| від 80000 грн | 26.97 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1 1/4") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 140 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | 14032 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 2 172.09 грн |
| від 80000 грн | 2 068.64 грн |
Характеристики
| Матеріал | метал + пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 140 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1 1/2") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 200 см |
| Висота | 140 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 86 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 0,950 кг |
| Об `єм | 0,0077 м³ |
| Об'ємна вага | 1,93 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня/зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") / 19 мм (3/4") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | так |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 187 см |
| Висота | 140 см |
| Вага | 1,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 86 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 0,950 кг |
| Об `єм | 0,0077 м³ |
| Об'ємна вага | 1,93 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | так |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00027 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1 1/4") |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Висота висування | 140 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,0196 м³ |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Короткий опис
Підставки під дощувачі від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Підставки під дощувачі можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
