Ціна:
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 378 м² |
| Витрати води | 1,5 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 16 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 19,7 м |
| Ширина захоплення | 19 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,275 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7821 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 434.37 грн |
| від 80000 грн | 409.77 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 399 м² |
| Витрати води | 2 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 18 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 21 м |
| Ширина захоплення | 19 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,275 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7822 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 549.47 грн |
| від 80000 грн | 518.36 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 399 м² |
| Витрати води | 1.5 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 18 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 20.4 м |
| Ширина захоплення | 18.3 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,275 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7820 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 602.10 грн |
| від 80000 грн | 568.00 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 255 м² |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 16 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 16,5 м |
| Ширина захоплення | 15,5 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7815 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 435.34 грн |
| від 80000 грн | 410.70 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 224 м² |
| Витрати води | 0,5 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | так |
| Кількість форсунок | 16 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 16 м |
| Ширина захоплення | 14 м |
| Вага | 0,6 кг |
| Об `єм | 0,0068 м³ |
| Об'ємна вага | 1,71 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7817 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 806.92 грн |
| від 80000 грн | 761.24 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 238 м² |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 18 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Довжина захоплення | 17 м |
| Ширина захоплення | 14 м |
| Вага | 0,9 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,25 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7814 |
| У ящику | 6 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 885.63 грн |
| від 80000 грн | 835.52 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 378 м² |
| Витрати води | 1,5 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 16 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 19,7 м |
| Ширина захоплення | 19 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,275 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 399 м² |
| Витрати води | 2 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 18 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 21 м |
| Ширина захоплення | 19 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,275 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 399 м² |
| Витрати води | 1.5 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 18 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 20.4 м |
| Ширина захоплення | 18.3 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,275 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 255 м² |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 16 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 16,5 м |
| Ширина захоплення | 15,5 м |
| Вага | 0,5 кг |
| Об `єм | 0,0051 м³ |
| Об'ємна вага | 1,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 224 м² |
| Витрати води | 0,5 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | так |
| Кількість форсунок | 16 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Довжина захоплення | 16 м |
| Ширина захоплення | 14 м |
| Вага | 0,6 кг |
| Об `єм | 0,0068 м³ |
| Об'ємна вага | 1,71 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | прямокутний |
| Площа поливу | 238 м² |
| Витрати води | 0,8 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 180° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Поворотні сопла | немає |
| Кількість форсунок | 18 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | немає |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Довжина захоплення | 17 м |
| Ширина захоплення | 14 м |
| Вага | 0,9 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,25 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Віялові дощувачі від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Віялові дощувачі можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
