Ціна:
Тип
Аквастоп
Діаметр шлангу
Застосування
Виробник:
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5819E-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 33.75 грн |
| від 80000 грн | 31.86 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5809Е-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 28.25 грн |
| від 80000 грн | 26.66 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5819e |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 31.90 грн |
| від 80000 грн | 30.10 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5809E |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 26.40 грн |
| від 80000 грн | 24.90 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | так |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,047 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4112T |
| У ящику | 480 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 38.24 грн |
| від 80000 грн | 36.08 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | так |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4110T |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 35.51 грн |
| від 80000 грн | 33.48 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4111T |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 29.26 грн |
| від 80000 грн | 27.63 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,046 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4113T |
| У ящику | 480 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 35.77 грн |
| від 80000 грн | 33.75 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | так |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,047 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | так |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/16 мм (5/8") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,033 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,046 кг |
| Об `єм | 0,00015 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Гумові від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Гумові можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
