-
Конектори для шлангів
+-
- Стандартні
- Гумові
- Збільшені (JET)
Ціна:
Діаметр шлангу
Виробник:
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5911-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.10 грн |
| від 80000 грн | 18.00 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Кількість виходів | 1 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,054 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2504 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 38.81 грн |
| від 80000 грн | 36.61 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 25 мм (1") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,072 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2515 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 48.84 грн |
| від 80000 грн | 46.07 грн |
- У кошик
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5911 |
| У ящику | 300 шт. |
| В упаковці | 20 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 20.24 грн |
| від 80000 грн | 19.28 грн |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Кількість виходів | 1 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,054 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 25 мм (1") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,072 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Аквастоп | немає |
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Збільшені (JET) від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Збільшені (JET) можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
