-
Насадки для поливу
+-
- Пістолети поливальні пластикові
- Пістолети поливальні металеві
- Насадки брандспойт
Ціна:
Серія
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7201-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 23.85 грн |
| від 80000 грн | 22.48 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7201 |
| У ящику | 300 шт. |
| В упаковці | 5 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 21.56 грн |
| від 80000 грн | 20.33 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,00017м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7201g |
| У ящику | 300 шт. |
| В упаковці | 5 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 21.56 грн |
| від 80000 грн | 20.33 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2012 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 5 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 22.48 грн |
| від 80000 грн | 21.21 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для мийки |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2014 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 5 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 36.08 грн |
| від 80000 грн | 34.06 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,00026 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2506 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 5 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 54.43 грн |
| від 80000 грн | 51.35 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,00017м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для мийки |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Серія | Soft-Touch |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими роботи | струмінь / конус / туман |
| Регулювання напору води | немає |
| Застосування | для миття |
| Фіксатор кнопки подачі води | немає |
| Обслуговуваний | немає |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,00026 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Насадки брандспойт від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Насадки брандспойт можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
