-
Система поливу
+-
- Дощувачі + -
- Насадки для поливу + -
- Конектори для шлангів + -
- З'єднання для шлангів + -
- Різьблення та адаптери + -
- Таймери
- Крани + -
- Візки та котушки для шлангу + -
Ціна:
Тип
Діаметр шлангу
Виробник:
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5708-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 21.34 грн |
| від 80000 грн | 20.15 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5818E-BL |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 34.63 грн |
| від 80000 грн | 32.65 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5818-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 18.96 грн |
| від 80000 грн | 17.91 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5808E-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 31.94 грн |
| від 80000 грн | 30.14 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5808-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 13.16 грн |
| від 80000 грн | 12.41 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5808E |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 30.05 грн |
| від 80000 грн | 28.34 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5818E |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 32.69 грн |
| від 80000 грн | 30.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5808 |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 11.13 грн |
| від 80000 грн | 10.52 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5818g |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 17.12 грн |
| від 80000 грн | 16.15 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5708 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.71 грн |
| від 80000 грн | 18.61 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5708g |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.71 грн |
| від 80000 грн | 18.61 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") /25 мм (1") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,089 кг |
| Об `єм | 0,00029 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4041 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 37.36 грн |
| від 80000 грн | 35.24 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,00014 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4040 |
| У ящику | 480 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 24.90 грн |
| від 80000 грн | 23.50 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 25 мм (1") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,086 кг |
| Об `єм | 0,00029 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4042 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 43.21 грн |
| від 80000 грн | 40.74 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,018 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4035 |
| У ящику | 960 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 11.88 грн |
| від 80000 грн | 11.22 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,036 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4036 |
| У ящику | 480 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 20.02 грн |
| від 80000 грн | 18.88 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,049 кг |
| Об `єм | 0,00019 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 4043 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 32.47 грн |
| від 80000 грн | 30.62 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5818 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 17.12 грн |
| від 80000 грн | 16.15 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5808g |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 11.13 грн |
| від 80000 грн | 10.52 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") /25 мм (1") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,089 кг |
| Об `єм | 0,00029 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2")/19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,00014 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 25 мм (1") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,086 кг |
| Об `єм | 0,00029 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,018 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,036 кг |
| Об `єм | 0,00016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметру |
| Вага | 0,049 кг |
| Об `єм | 0,00019 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,03 кг |
| Об `єм | 0,00013 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


