Фільтр
Ціна:
Тип
Довжина шлангу 1/2"
Довжина шлангу 5/8"
Довжина шлангу 3/4"
Корпус
Колір
Ручка
Виробник:
Знайдено:5Показати
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 60 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 50 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 30 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | зелено/сірий |
| Ручка | не відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 57*36*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,04 м³ |
| Об'ємна вага | 6,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 3005 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 551.79 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 1 034.53 грн |
| від 80000 грн | 975.96 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 60 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 50 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 30 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | зелено/сірий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 57*36*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,65 кг |
| Об `єм | 0,025 м³ |
| Об'ємна вага | 6,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 3101G |
| У ящику | 5 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 230.50 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 820.34 грн |
| від 80000 грн | 773.92 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 45 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 30 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 20 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | зелено/сірий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 48*32*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,28 кг |
| Об `єм | 0,021 м³ |
| Об'ємна вага | 5,16 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 3301G |
| У ящику | 5 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 061.24 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 707.48 грн |
| від 80000 грн | 667.44 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 60 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 50 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 30 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | сіро/помаранчевий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 57*36*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,65 кг |
| Об `єм | 0,025 м³ |
| Об'ємна вага | 6,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 3501 |
| У ящику | 5 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 186.06 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 790.68 грн |
| від 80000 грн | 745.93 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 45 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 30 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 20м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | сіро/помаранчевий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 48*32*11 см |
| Висота у зборі | 78 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 45 см |
| Глибина у зборі | 8 см |
| Ширина барабана | 20 см |
| Діаметр барабана | 32 см |
| Вага | 2,28 кг |
| Об `єм | 0,021 м³ |
| Об'ємна вага | 5,16 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 3701 |
| У ящику | 5 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 020.36 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 680.24 грн |
| від 80000 грн | 641.74 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 60 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 50 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 30 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | зелено/сірий |
| Ручка | не відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 57*36*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Об `єм | 0,04 м³ |
| Об'ємна вага | 6,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 60 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 50 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 30 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | зелено/сірий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 57*36*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,65 кг |
| Об `єм | 0,025 м³ |
| Об'ємна вага | 6,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 45 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 30 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 20 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | зелено/сірий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 48*32*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,28 кг |
| Об `єм | 0,021 м³ |
| Об'ємна вага | 5,16 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 60 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 50 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 30 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | сіро/помаранчевий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 57*36*11 см |
| Висота у зборі | 82 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 50 см |
| Глибина у зборі | 10 см |
| Ширина барабана | 23,5 см |
| Діаметр барабана | 35 см |
| Вага | 2,65 кг |
| Об `єм | 0,025 м³ |
| Об'ємна вага | 6,28 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Довжина шлангу 1/2" | 45 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 30 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 20м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Корпус | пластик |
| Колір | сіро/помаранчевий |
| Ручка | відкидна |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Розмір упаковки | 48*32*11 см |
| Висота у зборі | 78 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 45 см |
| Глибина у зборі | 8 см |
| Ширина барабана | 20 см |
| Діаметр барабана | 32 см |
| Вага | 2,28 кг |
| Об `єм | 0,021 м³ |
| Об'ємна вага | 5,16 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
