-
Фітинги для стрічки "туман" (Silver Spray)
+-
- Стартери для стрічки туман
- З'єднання для стрічки туман
- Заглушки для стрічки туман
Ціна:
Для шлангів діаметром
Виробник:
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSC-0132 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 24.33 грн |
| від 80000 грн | 22.97 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,0857 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSC-0150 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 56.14 грн |
| від 80000 грн | 52.98 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,086 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSC-0145 |
| У ящику | 140 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 43.16 грн |
| від 80000 грн | 40.70 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSC-0125 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 22.18 грн |
| від 80000 грн | 20.90 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Вага | 0,07 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSC-0140 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 34.89 грн |
| від 80000 грн | 32.91 грн |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,0857 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,086 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Вага | 0,045 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Вага | 0,07 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
З'єднання для стрічки туман від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати З'єднання для стрічки туман можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
