-
Фітинги для стрічки "туман" (Silver Spray)
+-
- Стартери для стрічки туман
- З'єднання для стрічки туман
- Заглушки для стрічки туман
Ціна:
Діаметр різьблення
Для шлангів діаметром
Виробник:
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSM-014563 |
| У ящику | 130 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 35.95 грн |
| від 80000 грн | 33.92 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,075 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSM-015063 |
| У ящику | 120 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 46.29 грн |
| від 80000 грн | 43.65 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSM-014540 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 33.26 грн |
| від 80000 грн | 31.37 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSM-012532 |
| У ящику | 450 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 17.25 грн |
| від 80000 грн | 16.28 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSM-013232 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 17.86 грн |
| від 80000 грн | 16.85 грн |
- У кошик
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSM-014040 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 27.41 грн |
| від 80000 грн | 25.87 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для стрічки туман |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 25 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | OVPE-32 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 21.56 грн |
| від 80000 грн | 20.33 грн |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,075 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Вага | 0,035 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Вага | 0,06 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для стрічки туман |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр отвору для підключення | 25 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Стартери для стрічки туман від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Стартери для стрічки туман можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
