-
Фітинги для стрічки "туман" (Silver Spray)
+-
- Стартери для стрічки туман
- З'єднання для стрічки туман
- Заглушки для стрічки туман
Ціна:
Для шлангів діаметром
Виробник:
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,054 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSЕ-0150 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 37.97 грн |
| від 80000 грн | 35.82 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 25-45 мм |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 9 см |
| Вага | 0,064 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSЕ-0150-70 |
| У ящику | 150 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 28.47 грн |
| від 80000 грн | 26.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Вага | 0,025 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSЕ-0125 |
| У ящику | 750 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 18.13 грн |
| від 80000 грн | 17.12 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSE-0132 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.49 грн |
| від 80000 грн | 18.39 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSЕ-0140 |
| У ящику | 370 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 30.76 грн |
| від 80000 грн | 29.00 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,054 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | GSЕ-0145 |
| У ящику | 260 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 36.34 грн |
| від 80000 грн | 34.28 грн |
- У кошик
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Вага | 0,054 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 25-45 мм |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 9 см |
| Вага | 0,064 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Вага | 0,025 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Вага | 0,054 кг |
| Об `єм | 0,0002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Заглушки для стрічки туман від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Заглушки для стрічки туман можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
