Фільтр
Ціна:
Діаметр
Довжина
Ширина стрічки
Ширина поливу
Кількість отворів у групі
Відстань між групами отворів
Діаметр отвору
Товщина стінки
Витрати води л/год при 1 атм на 1 м
Виробник:
Знайдено:7Показати
Характеристики
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 80 мм |
| Ширина поливу | 11 м |
| Кількість отворів у групі | 7 |
| Відстань між групами отворів | 30 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,35 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Min робочий тиск | 0,7 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,013 м³ |
| Об'ємна вага | 3,24 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 803508-9 |
| У ящику | 2 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
2 243.56 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 1 438.18 грн |
| від 80000 грн | 1 356.78 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 50 мм |
| Ширина поливу | 6 м |
| Кількість отворів у групі | 11 |
| Відстань між групами отворів | 20 см |
| Діаметр отвору | 0,4 мм |
| Товщина стінки | 0,2 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 120 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 2,25 кг |
| Об `єм | 0,0042 м³ |
| Об'ємна вага | 1,06 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 501008-7 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
801.06 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 513.52 грн |
| від 80000 грн | 484.44 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 200 м |
| Ширина стрічки | 50 мм |
| Ширина поливу | 6 м |
| Кількість отворів у групі | 11 |
| Відстань між групами отворів | 20 см |
| Діаметр отвору | 0,4 мм |
| Товщина стінки | 0,2 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 120 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 4,25 кг |
| Об `єм | 0,0091 м³ |
| Об'ємна вага | 2,27 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 502008-7 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 602.26 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 1 027.09 грн |
| від 80000 грн | 968.97 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 60 мм |
| Ширина поливу | 8 м |
| Кількість отворів у групі | 5 |
| Відстань між групами отворів | 30 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,3 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 112 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 3,75 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,24 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 601008-5 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 095.56 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 702.28 грн |
| від 80000 грн | 662.55 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 200 м |
| Ширина стрічки | 60 мм |
| Ширина поливу | 8 м |
| Кількість отворів у групі | 5 |
| Відстань між групами отворів | 30 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,3 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 112 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 7,5 кг |
| Об `єм | 0,0155 м³ |
| Об'ємна вага | 3,87 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 603008-5 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
2 191.38 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 1 404.70 грн |
| від 80000 грн | 1 325.19 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 70 мм |
| Ширина поливу | 10 м |
| Кількість отворів у групі | 7 |
| Відстань між групами отворів | 20 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,35 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Min робочий тиск | 0,7 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,013 м³ |
| Об'ємна вага | 3,24 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 703508-7 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 427.27 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 914.94 грн |
| від 80000 грн | 863.15 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 200 м |
| Ширина стрічки | 45 мм |
| Ширина поливу | 5 м |
| Кількість отворів у групі | 5 |
| Відстань між групами отворів | 10 см |
| Діаметр отвору | 0,7 мм |
| Товщина стінки | 0,2 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 4 кг |
| Об `єм | 0,0084 м³ |
| Об'ємна вага | 2,11 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | 402007-5 |
| У ящику | 4 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
1 201.68 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 770.31 грн |
| від 80000 грн | 726.70 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 80 мм |
| Ширина поливу | 11 м |
| Кількість отворів у групі | 7 |
| Відстань між групами отворів | 30 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,35 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Min робочий тиск | 0,7 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,013 м³ |
| Об'ємна вага | 3,24 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 50 мм |
| Ширина поливу | 6 м |
| Кількість отворів у групі | 11 |
| Відстань між групами отворів | 20 см |
| Діаметр отвору | 0,4 мм |
| Товщина стінки | 0,2 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 120 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 2,25 кг |
| Об `єм | 0,0042 м³ |
| Об'ємна вага | 1,06 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 200 м |
| Ширина стрічки | 50 мм |
| Ширина поливу | 6 м |
| Кількість отворів у групі | 11 |
| Відстань між групами отворів | 20 см |
| Діаметр отвору | 0,4 мм |
| Товщина стінки | 0,2 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 120 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 4,25 кг |
| Об `єм | 0,0091 м³ |
| Об'ємна вага | 2,27 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 60 мм |
| Ширина поливу | 8 м |
| Кількість отворів у групі | 5 |
| Відстань між групами отворів | 30 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,3 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 112 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 3,75 кг |
| Об `єм | 0,009 м³ |
| Об'ємна вага | 2,24 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 200 м |
| Ширина стрічки | 60 мм |
| Ширина поливу | 8 м |
| Кількість отворів у групі | 5 |
| Відстань між групами отворів | 30 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,3 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 112 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 7,5 кг |
| Об `єм | 0,0155 м³ |
| Об'ємна вага | 3,87 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 100 м |
| Ширина стрічки | 70 мм |
| Ширина поливу | 10 м |
| Кількість отворів у групі | 7 |
| Відстань між групами отворів | 20 см |
| Діаметр отвору | 0,8 мм |
| Товщина стінки | 0,35 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Min робочий тиск | 0,7 bar |
| Мах робочий тиск | 1,8 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,013 м³ |
| Об'ємна вага | 3,24 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 200 м |
| Ширина стрічки | 45 мм |
| Ширина поливу | 5 м |
| Кількість отворів у групі | 5 |
| Відстань між групами отворів | 10 см |
| Діаметр отвору | 0,7 мм |
| Товщина стінки | 0,2 мм |
| Витрати води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Внутрішній захисний шар | так |
| Стійкість до ультрафіолету | так |
| Вага | 4 кг |
| Об `єм | 0,0084 м³ |
| Об'ємна вага | 2,11 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Показано від 1 до 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




