-
Фільтри поливальні
+-
- Фільтр сітчастий
- Фільтр диковий
Ціна:
Пропускна здатність
Діаметр різьблення
Виробник:
Характеристики
| Пропускна здатність | 50 м³/год |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 75 см |
| Ширина по різьбленням | 35 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 9 кг |
| Об `єм | 0,07 м³ |
| Об'ємна вага | 16,25 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | FD-03120 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 4 666.07 грн |
| від 80000 грн | 4 401.94 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 40 м³/год |
| Діаметр різьблення | 63 мм (2,5") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 63 см |
| Ширина по різьбленням | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 8,5 кг |
| Об `єм | 0,055 м³ |
| Об'ємна вага | 13,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | FD-025120 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 708.94 грн |
| від 80000 грн | 3 499.01 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 30 м³/год |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 62 см |
| Ширина по різьбленням | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 8 кг |
| Об `єм | 0,06 м³ |
| Об'ємна вага | 13,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | FD-02120 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3 349.98 грн |
| від 80000 грн | 3 160.34 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 5 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 173 мм |
| Діаметр колби | 52 мм |
| Вага | 0,29 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1725-D-120 |
| У ящику | 45 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 203.46 грн |
| від 80000 грн | 191.93 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 6 м³/год |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 180 мм |
| Діаметр колби | 53 мм |
| Вага | 0,31 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1732-D-120 |
| У ящику | 45 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 203.46 грн |
| від 80000 грн | 191.93 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 20 м³/год |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 280 мм |
| Ширина по різьбленням | 210 мм |
| Діаметр колби | 107 мм |
| Вага | 1,12 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1750-DT-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 541.99 грн |
| від 80000 грн | 511.32 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 215 мм |
| Ширина по різьбленням | 258 мм |
| Діаметр колби | 97 мм |
| Вага | 1,08 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,10 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1740-D-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 524.00 грн |
| від 80000 грн | 494.34 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 280 мм |
| Ширина по різьбленням | 210 мм |
| Діаметр колби | 107 мм |
| Вага | 1,20 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1740-DT-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 537.42 грн |
| від 80000 грн | 507.01 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 20 м³/год |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 215 мм |
| Ширина по різьбленням | 255 мм |
| Діаметр колби | 97 мм |
| Вага | 1,08 кг |
| Об `єм | 0,004 м³ |
| Об'ємна вага | 1,10 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1750-D-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 524.00 грн |
| від 80000 грн | 494.34 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 25 м³/год |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 1,714 кг |
| Об `єм | 0,00756 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | FDY-02120 |
| У ящику | 13 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 716.01 грн |
| від 80000 грн | 675.49 грн |
- У кошик
Характеристики
| Пропускна здатність | 50 м³/год |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 95 см |
| Ширина по різьбленням | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 13 кг |
| Об `єм | 0,08 м³ |
| Об'ємна вага | 20,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | DD-03120 |
| У ящику | 1 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 6 768.76 грн |
| від 80000 грн | 6 325.96 грн |
Характеристики
| Пропускна здатність | 50 м³/год |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 75 см |
| Ширина по різьбленням | 35 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 9 кг |
| Об `єм | 0,07 м³ |
| Об'ємна вага | 16,25 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 40 м³/год |
| Діаметр різьблення | 63 мм (2,5") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 63 см |
| Ширина по різьбленням | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 8,5 кг |
| Об `єм | 0,055 м³ |
| Об'ємна вага | 13,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 30 м³/год |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 62 см |
| Ширина по різьбленням | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 8 кг |
| Об `єм | 0,06 м³ |
| Об'ємна вага | 13,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 5 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 173 мм |
| Діаметр колби | 52 мм |
| Вага | 0,29 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 6 м³/год |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 180 мм |
| Діаметр колби | 53 мм |
| Вага | 0,31 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 20 м³/год |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 280 мм |
| Ширина по різьбленням | 210 мм |
| Діаметр колби | 107 мм |
| Вага | 1,12 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 215 мм |
| Ширина по різьбленням | 258 мм |
| Діаметр колби | 97 мм |
| Вага | 1,08 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,10 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 280 мм |
| Ширина по різьбленням | 210 мм |
| Діаметр колби | 107 мм |
| Вага | 1,20 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 20 м³/год |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 215 мм |
| Ширина по різьбленням | 255 мм |
| Діаметр колби | 97 мм |
| Вага | 1,08 кг |
| Об `єм | 0,004 м³ |
| Об'ємна вага | 1,10 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 25 м³/год |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 1,714 кг |
| Об `єм | 0,00756 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 50 м³/год |
| Діаметр різьблення | 75 мм (3") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 95 см |
| Ширина по різьбленням | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
| Вага | 13 кг |
| Об `єм | 0,08 м³ |
| Об'ємна вага | 20,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Фільтр диковий
Придбати Фільтр диковий зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
