Основні характеристики
| Пропускна здатність | 6 м³/год |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Робочий тиск | 3 bar |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 203.46 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 191.93 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | фільтр дисковий |
| Пропускна здатність | 6 м³/год |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 180 мм |
| Діаметр колби | 53 мм |
| Вага | 0,31 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Фільтр дисковий Presto-PS (1732-D-120) застосовується для побудови систем поливу і внесення добрив зрошенням і крапельним способом. Призначений для попереднього очищення води, що подається в зрошувальну систему з магістралі або ємності. Захищає зрошувачі, крапельниці, крапельну стрічку і крапельну трубку від засмічення, збільшує їх термін служби. Встановлюється фільтр у розрив магістрального трубопроводу за допомогою нарізного сполучення із зовнішнім різьбленням діаметром 25 мм (1"). Рекомендований робочий тиск у системі 2-3 атмосфери. Фільтрувальний елемент дисковий з мінімальним розміром частинок, що пропускаються, 0,125 мм. Розміри фільтра в зборі 132 х 180 х 53 мм. Корпус фільтра виготовлено з високоякісного пластику, стійкого до механічних навантажень, перепадів температури та ультрафіолетового випромінювання. Фільтрувальний елемент довговічний і легко промивається, зручна розбірна конструкція для легкого обслуговування та очищення фільтра.
Переваги
- Невелика вага і габарити;
- Довговічний, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Значно збільшує термін служби систем поливу;
- Простота встановлення та обслуговування.
Коротка інструкція з монтажу дискового фільтра:
- Встановити на початку магістральної труби кран або перехідник із внутрішнім різьбленням 1 дюйм;
- Вкрутити патрубок фільтра позначений як вхідний (маркування на корпусі) в кран/перехідник;
- Зі зворотного боку підключити основний відрізок магістральної труби;
- За допомогою стартових кранів або стартерів підключити систему поливу (стрічка / трубка / стрічка туман) до магістралі.
Купити Фільтр Presto-PS дисковий 1 дюйм для крапельного поливу (1732-D-120) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Фільтр Presto-PS дисковий 1 дюйм для крапельного поливу (1732-D-120) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові



