Основні характеристики
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Спосіб підключення | підтиск |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 5.50 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 5.19 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | стартер |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Діаметр отвору для підключення | 8-9 мм |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Стартер з піджимом Presto-PS (LO-0117) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. Вбудовується стартер в отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється стартер із високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Притискна гайка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби.
Коротка інструкція з монтажу стартера з піджимом для крапельної стрічки:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 8-9 мм;
- Вставити фітинг;
- Притиснути гайкою;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку з протилежного боку;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискну гайку.
Купити Стартер з піджимом Presto-PS для крапельної стрічки (LO-0117) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Стартер з піджимом Presto-PS для крапельної стрічки (LO-0117) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




