Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 8.71 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 8.23 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кут |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Кут затискний Presto-PS (ЕТ-0117) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. З двох боків на нього одягається стрічка і надійно фіксується підтискними гайками. Дає змогу, де це необхідно, розгортати стрічку на 90 градусів, даючи можливість побудови складнішої системи зрошення. Виготовляється перехідник із високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- З'єднання надійно фіксують стрічку у фітингу.
Коротка інструкція з монтажу кута затискного для стрічки:
- З двох боків відкрутити по максимуму підтискні гайки;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискні гайки.
Купити Кут Presto-PS затискний для крапельної стрічки (ЕТ-0117) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кут Presto-PS затискний для крапельної стрічки (ЕТ-0117) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




