Основні характеристики
| Застосування | для крана |
| Діаметр отвору для підключення | 15 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.98 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.85 грн |
Кількість
Характеристики
| Діаметр отвору для підключення | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | гумка для крана |
| Застосування | для крана |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Вага | 0,003 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0019 кг/м³ |
Опис
Особливості
Гумка для крана Presto-PS (RR-021608) використовується для ремонту систем крапельного поливу із застосуванням крапельної стрічки або крапельної трубки. Використовується з кранами для заміни ущільнювачів, що вийшли з ладу.
Переваги
- Оптимальна форма для надійного кріплення кранів;
- Виготовлена з первинного матеріалу;
- Легкий монтаж;
- Надійно фіксується в магістральній трубці.
Коротка інструкція з монтажу гумки для крану:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 14 мм;
- Вставити гумку в отвір;
- Вставити стартовий кран у гумку;
Купити Гумка для крана Presto-PS діаметром 16 мм (RR-021608) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Гумка для крана Presto-PS діаметром 16 мм (RR-021608) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові



