Основні характеристики
| Застосування | для стрічки / трубки |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 4.18 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 3.96 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | перехідник |
| Застосування | для стрічки / трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Вага | 0,013 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Перехідник з крапельної стрічки на трубку Presto-PS (ВС-011617) застосовується для побудови комбінованих систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки та крапельної трубки. Одним боком стартер вставляється в сліпу крапельну трубку діаметром 16 мм. З протилежного боку на перехідник одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється перехідник із високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- З'єднання йорж надійно фіксує перехідник у трубці.
Коротка інструкція з монтажу перехідника зі стрічки на трубку:
- Вставити перехідник у трубку діаметром 16 мм;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискну гайку.
Купити Перехідник йорж Presto-PS з крапельної стрічки на трубку 16 мм (ВС-011617) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Перехідник йорж Presto-PS з крапельної стрічки на трубку 16 мм (ВС-011617) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


