Основні характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Тип | кран із різьбленням |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 20.72 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 19.54 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кран із різьбленням |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,053 кг |
| Об `єм | 0,00018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0441 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Кран шаровий з внутрішнім різьбленням Presto-PS (FL-011734) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. Монтується кран безпосередньо на магістральну трубу з різьбленням або на перехідник із зовнішнім різьбленням 19 мм (3/4"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних конекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється кран з якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив та ультрафіолетового випромінювання. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Легкий хід замкового механізму;
- Надійно фіксується в магістральній трубі.
Коротка інструкція з монтажу крана з внутрішнім різьбленням:
- Змонтувати в магістральній трубі трійник або муфту із зовнішнім різьбленням 3/4 дюйма;
- Накрутити по різьбі кран;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискну гайку.
Купити Кран шаровий Presto-PS з внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма для крапельної стрічки 16 мм (FL-011734) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кран шаровий Presto-PS з внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма для крапельної стрічки 16 мм (FL-011734) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


