Основні характеристики
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Тип | кран стартовий |
| Спосіб підключення | гумка |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 17.51 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 16.50 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кран стартовий |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Спосіб підключення | гумка |
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0294 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Кран стартовий з гумкою Presto-PS (OV-031708-R) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. Монтується стартовий кран в отвір у стінці магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальним є діаметр 32 мм. З протилежного боку крана одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється кран із високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив і ультрафіолету. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно фіксується в стінці магістральної труби;
- Легкий хід замкового механізму;
- Проста заміна та демонтаж.
Коротка інструкція з монтажу стартового крана з гумкою:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 15 мм;
- Вставити гумку в отвір;
- Вставити кран у гумку;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути затискну гайку.
Купити Кран стартовий з гумкою Presto-PS для крапельної стрічки 16 мм (OV-031708-R) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кран стартовий з гумкою Presto-PS для крапельної стрічки 16 мм (OV-031708-R) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




