Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 19.58 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 18.48 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кран прохідний |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Спосіб підключення | підтиск |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,039 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0294 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Кран шаровий прохідний Presto-PS (LV-0117) використовується для побудови систем крапельного поливу із застосуванням крапельної стрічки. Його використання дає змогу швидко та надійно з'єднати стрічку між собою та за потреби дає можливість окремо перекривати частину лінії поливу. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає спеціальних навичок. Кран виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Легкий хід замкового механізму;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу прохідного крана:
- Рівно обрізати кінці стрічки;
- Відкрутити на максимум підтискні гайки з двох боків;
- Одягти крапельну стрічку;
- Закрутити підтискні гайки.
Купити Кран шаровий прохідний Presto-PS для крапельної стрічки 16 мм (LV-0117) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кран шаровий прохідний Presto-PS для крапельної стрічки 16 мм (LV-0117) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


