Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 14.96 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 14.12 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кран прохідний |
| Застосування | для трубки 20 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,032 кг |
| Об `єм | 0,00011 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0265 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Кран шаровий прохідний Presto-PS (MV-0120) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки діаметром 20 мм. Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати відрізки крапельної трубки між собою та за необхідності дає можливість окремо перекривати частину лінії поливу. Процес монтажу займає небагато часу і не потребує спеціальної підготовки. Кран виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Легкий хід замкового механізму;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу прохідного крана:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох боків надіти крапельну трубку 16 мм на "йорж" на всю глибину.
Купити Кран шаровий прохідний Presto-PS для трубки 20 мм (MV-0120) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кран шаровий прохідний Presto-PS для трубки 20 мм (MV-0120) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


